Usługi

Czy potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Spróbuj je odnaleźć na tej stronie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Porozmawiamy o tym, jakie masz wątpliwości i pytania oraz jak możemy Tobie pomóc. Następnie zastanowimy się jak przygotować rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb .

Rekrutacje

W każdej firmie to ludzie tworzą sukces. HILL wraz z Tobą zdecyduje o profilu idealnego kandydata i wykorzysta całe spektrum narzędzi do stworzenia listy osób, spośród których będziesz mógł dokonać wyboru. To pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i energię potrzebne do zbudowania wymarzonego zespołu.
Rekrutacje

Rekrutacje

To ludzie definiują sukces organizacji

Wspólnie opracujemy obszerny zakres obowiązków związanych z wakatem oraz stworzymy profil osobowości poszukiwanego kandydata.

Dowiedz się więcej
Assessment Center

Assessment Center

Rozwijaj się z najlepszymi

Budowanie firmy wymaga ciągłej oceny i rozwoju. I choć wraz z rozwojem Twojego biznesu zwiększają się kompetencje pracowników, zawsze odnaleźć można obszary intensywniejszego rozwoju zespołu tak, by w pełni wykorzystać potencjał grupy i każdego z pracowników z osobna. HILL Assessment Center to klucz, którym otwieramy drzwi do sukcesu.

Dowiedz się więcej
FineFit online

FineFit online

Znajdź idealnego kandydata korzystając z FineFit Entry

W czasach internetu, aplikacje on-line są narzędziem używanym w niemal każdym obszarze życia osobistego i zawodowego. Oferujemy doskonałą aplikację dedykowaną zarządzaniu kadrami i poszukiwaniom kandydatów: FineFit Entry! Aplikacja ta zbiera i porządkuje dane w taki sposób, by ułatwić proces administracyjny, oszczędzając czas i energię wydatkowane na poszukiwanie odpowiednich pracowników.

Dowiedz się więcej
HILL Talent Finder

HILL Talent Finder

Skorzystaj z HILL Talent Finder i znajdź pracowników, których szukasz

 Zatrudnianie nowych pracowników może być zadaniem niełatwym, jeśli nie korzystamy z odpowiednich narzędzi. HILL Talent Finder jest dokładnie tym narzędziem, dzięki któremu proces rekrutacji przebiegać będzie płynnie i bezproblemowo.

 
Dowiedz się więcej
HILL poszukiwanie talentów

HILL poszukiwanie talentów

Łowienie pereł - sposób na znalezienie najlepszych kandydatów

W sytuacji poszukiwania nowych pracowników i ich zatrudniania, rola profesjonalnej obsługi HR jest nie do przecenienia. Poznanie sposobów korzystania z narzędzi HR może okazać się olbrzymim zyskiem zarówno w przypadku małych, jak i dużych firm. Skorzystaj ze szkolenia HILL Treasure Hunting.

Dowiedz się więcej
Online Matching

Online Matching

Łączymy profesjonalistów online!

Internet zmienił bardzo wiele - najpewniej otrzymujesz dużo więcej podań o pracę w porównaniu do czasów sprzed internetu. Dlatego stworzyliśmy narzędzie, które pomaga we wstępnej selekcji wniosków. W dzisiejszym świecie, narzędzia on-line są cenną pomocą w niemal każdym aspekcie życia zawodowego, również w procesie rekrutacji.

Dowiedz się więcej
Złota Selekcja

Złota Selekcja

Proaktywna forma rekrutacji

W ramach Złotej Selekcji HILL oferujemy pomoc konsultantów, którzy stanowić będą płaszczyznę styku pomiędzy Tobą, a potencjalnymi pracownikami. W programie tym skupiamy się na długofalowej pracy z kandydatami o największym potencjale. Łączymy ich z wybranymi firmami w ramach naszej rozległej, biznesowej sieci.

 
Dowiedz się więcej

Rozwój personelu

Masz zespół, który działa z powodzeniem, ale nadal jest miejsce na poprawę? Metody HILL zapewniają obiektywną ocenę mocnych i słabych stron całego zespołu, jak i jego członków. Bazując na otrzymanych wynikach wspólnie opracujemy strategię dalszego rozwoju pracowników, co przyczyni się do zwiększenia skuteczności zespołu oraz usprawnienia procesów.
3valuation

3valuation

Trójwymiarowa ocena

HILL 3valuation to wyjątkowe narzędzie pozwalające dokonać oceny kompetencji pracowników w sposób całościowy.

Dowiedz się więcej
Development Center

Development Center

Wspieraj i inspiruj swoich pracowników tak, by wnieśli do wspólnej pracy to, co mają najlepszego

Czy wiesz, że większość pracowników wykorzystuje tylko 1/16 swojego potencjału? Tak, jak Twoja firma staje się silniejsza, tak samo Twoi pracownicy będą osiągać jeszcze lepsze rezultaty, jeśli tylko dasz im możliwość dalszego rozwoju i wkładu w działania firmy. Naszą uwagę skupiamy na łączeniu celów osobistych z korporacyjnymi.

Dowiedz się więcej
Feedback Training

Feedback Training

Rozwijaj kulturę otwartości i uczenia się - z HILL Feedback Program

Szukasz profesjonalnego partnera, który pomoże Tobie rozpoznać opinie - zarówno aktywne jak i pasywe - jako codzienne narzędzie wzbogacające Twój własny rozwój? Twoje poszukiwania kończą się tutaj.

Dowiedz się więcej
HILL BEST FIT

HILL BEST FIT

Poskładaj puzzle z HILL Best Fit

Szukasz narzędzia analitycznego, które umożliwi w sposób obiektywny określić, jak najlepiej zbudować zespół? Poszukiwania się skończyły - znalazłeś HILL_Best Fit.

Dowiedz się więcej
Kompetencje międzykulturowe

Kompetencje międzykulturowe

Nawiguj bezpiecznie po wodach międzynarodowych relacji biznesowych

Podczas rozwoju firmy na nowych rynkach umiejętność radzenia sobie z różnicami kulturowymi jest najważniejsza. Począwszy od otwarcia nowego oddziału po budowanie i utrzymanie pozycji na rynku zagranicznym, Program Kompetencji Międzykulturowych oferuje krytyczny wgląd we wszelkie za i przeciw miedzynarodowego biznesu.

Dowiedz się więcej
Match Up Raport

Match Up Raport

Jak z indywidualności stworzyć zespół

Niezależnie od wielkości firmy, stworzenie zespołu zdolnego do wspólnej pracy może być trudne. HILL Match-up to narzędzie, dzięki któremu analiza zespołu oraz znalezienie pracowników gwarantujących płynną współpracę w zespole będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Dowiedz się więcej
Ocena 360

Ocena 360

Pełen obraz dzięki ocenie 360°

Nie ma nic lepszego niż dobrze naoliwiona i sprawnie działająca maszyna, ale jak się upewnić, że Twoja drużyna działa z optymalną wydajnością. Ocena HILL 360° umożliwia wgląd, jak pracownicy sami siebie oceniają i jak pozostali pracownicy widzą ich wkład w pracę zespołu.

Dowiedz się więcej
Onboarding

Onboarding

Wprowadź nowego członka zespołu na pokład

Ostatni krok jest kluczowy dla szybkiej transformacji kandydata w pełnowartościowego pracownika.

Dowiedz się więcej
Planowanie strategiczne zasobów ludzkich

Planowanie strategiczne zasobów ludzkich

Zaplanuj już dziś sukces jutra

W świecie globalnym brak spojrzenia w przyszłość to prosta droga do porażki. Ale nie ma powodów do obaw - opracowane przez HILL Planowanie strategiczne zasobów ludzkich pozwala na krótko- i długofalowe zarządzanie personelem.

Dowiedz się więcej
Przywództwo w dążeniu do zmian

Przywództwo w dążeniu do zmian

Rozwój przywództwa w zarządzaniu

Skuteczne przywództwo to jeden z kluczowych czynników sukcesu w świecie ciągłych zmian, globalizacji i cyfryzacji.

Dowiedz się więcej
Team Development

Team Development

W zespole siła

Każdy wie, że silny zespół osiągać może niewiarygodne rezultaty, ale odnalezienie sposobów wzmocnienia zespołu bywa nie lada wyzwaniem. Nasi eksperci realizujący Program rozwoju zespołu HILL poprowadzą Ciebie przez proces wzmacniania zespołu jako całości tak, by stał on się silniejszy, niż suma jego składowych.

 
Dowiedz się więcej
Time Management Check

Time Management Check

Dobrze i szybko: efektywne zarządzanie czasem

Jak mówi przysłowie, czas to pieniądz, a efektywne zarządzanie czasem to prosta droga to większego zysku przy mniejszych nakładach. HILL Time Management Check to dwu-wymiarowa analiza on-line diagnozująca efektywność indywidualną i zespołową.

Dowiedz się więcej
Uprzedzenia i stereotypy

Uprzedzenia i stereotypy

Podejmuj decyzje pozbawione uprzedzeń

Wiele organizacji chciałoby zwiększyć ilość kobiet na stanowiskach kierowniczych lub bezskutecznie poszukuje ekspertów od zagadnień technicznych. Wiemy, że z tymi trudnościami można sobie poradzić podejmując mądre, świadome i bezstronne decyzje.

Dowiedz się więcej

Rozwój organizacji, strategia i zmiana

W swiecie biznesu stanie w miejscu jest równoznaczne z cofaniem. Moduły HILL dotyczące rozwoju organizacji, strategii i zmiany są zaprojektowane w celu stworzenia dostosowanego indywidualnego planu unowocześnienia organizaccji i napędzania jeszcze większego sukcesu. Nawet najmniejsze zmiany mogą być znaczące i współpracujemy na każdym kroku koncentrując się na ludziach, aby zapewnić, że transformacja nie jest tylko frazesem, ale będzie również zaakceptowana przez ludzi w organizaccji i przez nich stosowana.
Analiza kompetencji

Analiza kompetencji

Zachowaj swój zespół w najwyższej formie dzięki HILL Competence Check

Rozpoznanie mocnych stron i potencjału Twojego zespołu jest kluczem do przyszłego rozwoju Twojej firmy. Analiza kompetencji HILL dostarcza wszystkich informacji potrzebnych do podniesienia potencjału Twojego zaspołu, jak rónież do określenia potrzeb rozwojowych.

Dowiedz się więcej
Analiza kompetencji menedżerskich

Analiza kompetencji menedżerskich

Upewnij się, że masz odpowiednich liderów w firmie przy pomocy HILL Leadership Check

Czy Twoi menedżerowie w pełni wykorzystują swój potencjał? Czy ich styl zarządzania jest zgodny z potrzebami Twojej firmy? HILL Leadership Check odpowiada na te pytania i zapewnia rozwiązania, które maksymalizują efektywność zarządzania.

Dowiedz się więcej
Analiza kompetencji sprzedażowych

Analiza kompetencji sprzedażowych

Wzmocnij fundament firmy dzięki HILL Sales Force Check

Niezależnie od tego, jak fantastyczna jest Twoja oferta, siła firmy w olbrzymim stopniu zależy od zdolności pracowników do finalizowania transakcji. HILL Sales Force Check diagnozuje styl sprzedaży Twoich pracowników, analizuje ich potencjał i mocne strony, wyznacza obszary, w których możliwy jest rozwój i pokazuje, jak tego dokonać.

Dowiedz się więcej
Badanie satysfakcji pracowników

Badanie satysfakcji pracowników

Pełna prędkość z produktywnym i zmowtywowanym zespołem

Twoi pracownicy mogą dobrze wykonywać swoje obowiązki, ale czy są zadowoleni ze swojej pracy i czy czują się naprawdę dobrze w środowisku pracy? HILL Engagement Survey odpowie na te pytania.

Dowiedz się więcej
Innowacje

Innowacje

Innowacyjność - klucz do przyszłego sukcesu

Innowacyjność jest nie tylko podstawowym warunkiem sukcesu, ale też zagadnieniem o charakterze psychologicznym.

Dowiedz się więcej
Rollercoaster

Rollercoaster

Otwórz umysł: szalona jazda górską kolejką to szansa na twórczy sukces

Jedynym sposobem na rozwój firmy jest zwiększanie wiedzy i kreatywnego myślenia. Rozumienie niuansów rzeczywistości to skok w nieznane. Otwieranie się na proces twórczy, wnikanie w głąb wyzwań stojących przed firmą jest niczym przejażdżka kolejką górską: gdy pędzisz w dół po nieznanych torach, Twoje serce wypełnia lęk, ale gdy znów jesteś na szczycie, gdy przed Tobą pojawiąją się nowe widoki, czujesz się jak na dachu świata.

Dowiedz się więcej
Strategic interface management

Strategic interface management

Płynne zarządzanie zmianą

Przyszły sukces wymaga niełatwych zmian. Ich wprowadzanie jest nie lada wyzwaniem. To miejsce, w którym możemy pomóc. HILL Strategic Interface Management ułatwia i wspiera proces zmiany elastycznie i na bieżąco przenosząc punkt ciężkości i nadając procesowi zmiany niezbędną płynność.

Dowiedz się więcej
Warsztaty strategiczne

Warsztaty strategiczne

Opracowanie strategii: jak wytyczyć ścieżkę ku przyszłości

Wizja miejsca, do którego dążysz to jedno, ale w jaki sposób się tam dostać? Ludzie wiedzą o przyszłości dużo więcej, niż świadomie potrafią o niej opowiedzieć - wspieramy ich w korzystaniu z intuicyjnej wiedzy w procesie myślenia o przyszłości i rozpoznawania wyzwań, które przyszłość może przynieść.

Dowiedz się więcej
Zarządzanie zmianą

Zarządzanie zmianą

Zmiana jako nieodłączna część biznesu - jak nią zarządzać

Zmiana już od dawna nie jest traktowana jako biznesowy „projekt”, lecz biznesowa codzienność. To dlatego współcześnie nie przywiązuje się tak wielkiej wagi do zmiany struktury firmy, zmiany procedur, zmian wielkości zatrudnienia etc. Pomagamy ludziom akceptować zmianę jako stały element ich życia.

Dowiedz się więcej

Doradztwo zawodowe i coaching

Zmiana może być fantastyczną sprawą, ale warto upewnić sie, że dokonujesz właściwych zmian szczególnie w odniesieniu do swojej kariery. Firma HILL oferuje doradztwo zawodowe, które uwzględnia cele w konteście słabych i mocnych stron. Kiedy zrozumiemy, w jakim miejscu się znajdujesz, pomożemy Tobie dotrzeć tam, gdzie chcesz . Wszakże każdy etap kariery powinien przybliżać Ciebie do wymarzonej wizji życia zawodowego.
Coaching indywidualny

Coaching indywidualny

Wytycz własną dzięki indywidualnemu podejściu

Każdy z nas ma swoje słabsze i mocniejsze strony. W każdym z nas są obszary, które należałoby wzmocnić, jeśli chcemy wprowadzić naszą karierę na kolejny poziom. Sprecyzowanie tych obszarów może być jednak trudne. Program HILL 1-1 Coaching pomoże Tobie i Twoim pracownikom uzyskać obraz miejsca, w jakim aktualnie się znajdujecie oraz określić cel, który chcecie osiągnąć.

.

Dowiedz się więcej
Coaching zespołowy

Coaching zespołowy

Zwiększ spójność zespołu poprzez coaching zespołowy

Nawet jeśli masz bardzo podobnych kolegów w zespole, czasami współpraca może stać się wyzwaniem. Dzięki coachingowi zespołowemu twoi pracownicy uczą się nie tylko poprawnej komunikacji między sobą, ale także uzupełniania siebie w oparciu o swoje mocne i słabe strony.

.

Dowiedz się więcej
HILL Life Management

HILL Life Management

Dopasuj pracę i życie osobiste

Umiejętność życia pełnią zycia z zdobywania tego, czego pragniemy, jest podstawą trwałego sukcesu i zadowolenia.

Dowiedz się więcej
Konsultacje zawodowe

Konsultacje zawodowe

Odkryj nowe horyzonty dzięki nowej karierze

Osiągnąłeś wszystko w swojej obecnej pracy, ale chcesz dalej się rozwijać?

Wiemy, jak trudno znaleć odpowiednią pracę.

Dowiedz się więcej
Outplacement

Outplacement

Rozstanie, ale nie porzucenie

Niezależnie od tego, jak bardzo nie cieszy Cię konieczność zwolnienia dobrych pracowników z powodów ekonomicznych, sytuacja taka jest czasem nieunikniona.

Dowiedz się więcej