Jak znaleźć najlepszą osobę na dane stanowisko?

Niezależnie od tego, czy szukasz pracownika wewnątrz swojej firmy, czy też poza nią, znalezienie odpowiedniej osoby to nie tylko kwestia twardych wymagań, ale też osobowości i wyznawanych wartości. Oszczędź czas i energię: rekrutowanie właściwych osób i najlepszych pracowników od lat jest naszą specjalnością i pasją!

Online Matching

Online Matching

Łączymy profesjonalistów online!

Internet zmienił bardzo wiele - najpewniej otrzymujesz dużo więcej podań o pracę w porównaniu do czasów sprzed internetu. Dlatego stworzyliśmy narzędzie, które pomaga we wstępnej selekcji wniosków. W dzisiejszym świecie, narzędzia on-line są cenną pomocą w niemal każdym aspekcie życia zawodowego, również w procesie rekrutacji.

Dowiedz się więcej
Analiza kompetencji menedżerskich

Analiza kompetencji menedżerskich

Upewnij się, że masz odpowiednich liderów w firmie przy pomocy HILL Leadership Check

Czy Twoi menedżerowie w pełni wykorzystują swój potencjał? Czy ich styl zarządzania jest zgodny z potrzebami Twojej firmy? HILL Leadership Check odpowiada na te pytania i zapewnia rozwiązania, które maksymalizują efektywność zarządzania.

Dowiedz się więcej
HILL Talent Finder

HILL Talent Finder

Skorzystaj z HILL Talent Finder i znajdź pracowników, których szukasz

 Zatrudnianie nowych pracowników może być zadaniem niełatwym, jeśli nie korzystamy z odpowiednich narzędzi. HILL Talent Finder jest dokładnie tym narzędziem, dzięki któremu proces rekrutacji przebiegać będzie płynnie i bezproblemowo.

 
Dowiedz się więcej
FineFit online

FineFit online

Znajdź idealnego kandydata korzystając z FineFit Entry

W czasach internetu, aplikacje on-line są narzędziem używanym w niemal każdym obszarze życia osobistego i zawodowego. Oferujemy doskonałą aplikację dedykowaną zarządzaniu kadrami i poszukiwaniom kandydatów: FineFit Entry! Aplikacja ta zbiera i porządkuje dane w taki sposób, by ułatwić proces administracyjny, oszczędzając czas i energię wydatkowane na poszukiwanie odpowiednich pracowników.

Dowiedz się więcej
HILL poszukiwanie talentów

HILL poszukiwanie talentów

Łowienie pereł - sposób na znalezienie najlepszych kandydatów

W sytuacji poszukiwania nowych pracowników i ich zatrudniania, rola profesjonalnej obsługi HR jest nie do przecenienia. Poznanie sposobów korzystania z narzędzi HR może okazać się olbrzymim zyskiem zarówno w przypadku małych, jak i dużych firm. Skorzystaj ze szkolenia HILL Treasure Hunting.

Dowiedz się więcej