Filtruj wyniki

Zresetuj filtry

Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

Firma

Naszym Klientem jest jeden ze światowych liderów w technologii odwodnień; od ponad 20 lat obecny w Polsce. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania wodami powierzchniowymi, świadomie włączając się w prowadzenie zrównoważonej gospodarki wodnej. Innowacyjne produkty i systemy stosowane są zarówno w odwodnieniach obiektów przemysłowych i komercyjnych, jak i budownictwie indywidualnym.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii, wdrożenie i koordynację kampanii marketingowych w nowych kanałach, takich jak: social media, wyszukiwarki wraz z ich optymalizacją, strony internetowe, serwis mobilny, czy materiały wideo. Do zadań Specjalisty będzie także należało przygotowywanie treści dla agencji PR oraz ogłoszeń reklamowych i artykułów dla portali branżowych, folderów i ulotek. Ponadto będzie rozwijać pomysły dotyczące budowy świadomości marki i wzrostu jej wartości we wszystkich grupach docelowych. Będzie współpracować z działem handlowym w zakresie projektów marketingowych i komunikacyjnych wspierających cele sprzedaży. Będzie odpowiadać za budżety kampanii marketingowych oraz przygotowywać analizy i raporty dotyczące ich skuteczności w odniesieniu zarówno do partnerów B2B, jak i konkurencji.

Wymagania

Poszukujemy osoby z doświadczeniem biznesowym w marketingu online,  dobrą znajomością różnych kanałów marketingowych i nowoczesnych narzędzi w zakresie technologii, jak np. SEO/SEM, serwisów mobilnych. Niezbędne jest rozumienie celów sprzedażowych, dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność i doskonała organizacja pracy. Wymagane jest wyższe wykształcenie i dobra znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

 

Aplikuj

Miasto / Region

okolice Warszawy - Północ

Wynagrodzenie

do uzgodnienia

Szczegóły oferty

  • Kraj
  • Branża
Konsultant
Urszula Walenciuk
Urszula Walenciuk