Filtruj wyniki

Zresetuj filtry

Przedstawiciel handlowy

Firma

Naszym Klientem jest jeden ze światowych liderów w technologii odwodnień; od ponad 20 lat obecny w Polsce. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania wodami powierzchniowymi, świadomie włączając się w prowadzenie zrównoważonej gospodarki wodnej. Innowacyjne produkty i systemy stosowane są zarówno w odwodnieniach obiektów przemysłowych i komercyjnych, jak i budownictwie indywidualnym.

W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy osoby na nowotworzone stanowisko:

Doświadczenie w branży budowlanej

Miejsce pracy: mazowieckie, łódzkie

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów i rozwiązań w zakresie technologii odwodnień dla obiektów budownictwa ogólnego, mieszkaniowego,
  • współpraca z inwestorami, wykonawcami i podwykonawcami, architektami oraz dystrybucją,
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych odbiorców.

Wymagania

  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy.

Oferta

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Miasto / Region

Warszawa

Wynagrodzenie

do uzgodnienia

Szczegóły oferty

  • Kraj Polska
  • Branża
Konsultant
Urszula Walenciuk