Filtruj wyniki

Zresetuj filtry

Inżynier wsparcia technicznego

Firma

Naszym Klientem jest jeden ze światowych liderów w technologii odwodnień; od ponad 20 lat obecny w Polsce. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania wodami powierzchniowymi, świadomie włączając się w prowadzenie zrównoważonej gospodarki wodnej. Innowacyjne produkty i systemy stosowane są zarówno w odwodnieniach obiektów przemysłowych i komercyjnych, jak i budownictwie indywidualnym.

Opis stanowiska

  • udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oferowanych produktów,
  • opracowywanie zapytań ofertowych,
  • opracowywanie rozwiązań technicznych,
  • sporządzanie rysunków technicznych,
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
  • monitorowanie rynku pod katem stosowanych rozwiązań.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów AutoCad, Revit lub podobnych
  • znajomość języka angielskiego

Oferta

  • podnoszenie kwalifikacji i zdobywania cennego doświadczenia,
  • międzynarodowe i stabilne środowisko pracy,
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Miasto / Region

okolice Warszawy - Północ

Wynagrodzenie

do uzgodnienia

Szczegóły oferty

  • Kraj
  • Branża
Konsultant
Urszula Walenciuk